×

By Samir Travel

Yurtiçi Konaklamalı Turlar
 • Gezi Tarihleri

  16 Ağustos 2020 - 22 Ağustos 2020

1.Gün : 16 Ağustos 2020 – Pazar 
Akşam saatlerinde firmamızın belirlediği noktalardan sizleri alarak hareket ederek yola çıkıyoruz.
2.Gün : 17 Ağustos 2020 – Pazartesi / PATARA – SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ
Sabah saatlerinde zamanın en önemli liman ve ticaret kentlerinden ve Yunan mitolojisinin Efsane tanrısı Apollo’nun doğduğu yer olan bilinen Likya bölgesinin başkenti Patara’ya varıyor ve  Antik Kentini gezmeye başlıyoruz.  Mettius Modestus zafer takı , tiyatro , agora , nekropol gibi noktaları rehberimizin anlatımı eşliğinde gezip fotoğraflarımızı çektikten sonra, Caretta Caretta ların ülkemizdeki en önemli yumurtlama alanlarından biri olan ve Bölgenin en büyük ve en güzel plajlarından biri olan Patara Plajında yüzme ve dinlenme için serbest zaman veriyoruz. Patara programımız sonrasında Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rafting imkanının olduğu Saklıkent Kanyonunda isteyen misafirlerimiz ( Ekstra ) Kanyonunun içinde keyifli bir keşfe çıkabilirler. İsteyenler için de buz gibi sularda rafting heyecanı yaşayabilir. Öğle yemeğini aldıktan sonra otobüsümüze binip dönüş yolunda Ölüdenizin eşsiz güzellikteki görüntüsüne şahit olup fotoğraflarımızı çektikten sonra Belce Kız Plajında yüzme molası veriyoruz. Denizin tadını doyasıya çıkarttığımız bir günün ardından  otobüsümüze binerek Otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği Otelimizde. 
Not: Hotele giriş yapmadan yukarıda belirtilen bölgelerde deniz molası gerçekleştirilecektir. Bu nedenle misafirlerimize, kolaylık olması açısından bu duraklarda kullanacaklar deniz kıyafetlerini, havlu-terlik vb. kullanım eşyalarını, güneş yağı vb. malzemelerini ayrı bir küçük çanta içinde yanlarına almalarını tavsiye ederiz.
3.Gün: 18 Ağustos 2020 - Salı / DALYAN – İZTUZU - KÖYCEĞİZ
Sabah Otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, aracımızla hareket ederek Yakın zamana kadar, yaşam tamamen tekne üzerinde olduğu Dalyan’a (Kaunos) ulaşıyoruz. Daha düne kadar düğünlerin konvoy halinde giden tekneler üzerinde yapıldığı, malların pazarlara tekne ile götürülüp getirildiği doğal bir labirent olan lagünün kenarından ( Ekstra ) teknemize binerek Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları ve lagün manzarası size unutulmaz anlar yaşatacak. Yemekten sonra teknemiz ile bu mezarların altına kadar yanaşarak fotoğraf molası vereceğiz. "İmamın kayığı" deyimini duymuşsunuzdur. Dalyan'da gerçekten imamın kayığı var. Çünkü bölge mezarlığı karşı kıyıda. Kral mezarlarının alt tarafında bulunuyor. Kanal boyu yapacağımız büyüleyici gezi cennet köşesi olan İztuzu Plajı’na doğru devam ederken yolda mavi yengeç teknesine küçük bir mola veriyoruz. Eğer şansımız varsa caretta caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz deltada ve Köyceğiz Gölü’nde bol miktarda bulunan ve kaplumbağaların da en sevdiği besinlerden biri olan mavi yengeçlerin tadına bakabilirler. Ardından koruma altındaki türlerden olan caretta caretta kaplumbağalarının Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İztuzu Plajı’na varıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz 5 km’lik plajdan yararlanabilir, dileyenler de kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek isteyenler için birçok kafeteryanın da bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz., burada vereceğimiz molanın ardından, Köyceğiz gölüne geçiyoruz burada vereceğiz fotoğraf molamızın ardından Otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği otelimizde. 
3.Gün : 19 Ağustos 2020 – Çarşamba / DATÇA 
Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Orhaniye Köyüne hareket ediyoruz. Orhaniye sahilinde bulunan her yıl binlerce turistin akın ettiği Kız Kumu Plajına ulaşıyoruz. Sevdiğine ulaşmak için eteğine doldurduğu çakıl taşlarını denize döken kızın hikâyesini rehberimizden dinledikten sonra Sanki denizin ortasında yürüyormuş gibi göründüğünüz bu plajda fotoğraf ve serbest zamanın ardından Datça yarımadasına hareketleniyoruz. Ege ve Akdeniz’i aynı anda görebileceğimiz Balık aşıran mevkiinden geçerek eski ve yeni Datça ya varıyoruz, Can Yücel Evi ve taş evleri gördükten sonra ,  Palamutbükü ve Marmaris şehir merkezine geçerek Serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte toplanarak Otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği Otelimizde
4.Gün : 20 Ağustos 2020 - Perşembe / AKYAKA - GÖKOVA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Gökova ‘nın eşsiz güzellikteki manzarası eşliğinde Ege denizinin cennetlerinden Akyaka’ya varıyoruz. İsteyen misafirlerimizle ( Ekstra ) öncelikle Kanal teknelerine binerek Azmak Çayı tekne turuna başlıyoruz. Sit alanı olarak tescillenmiş, birbirinden farklı göçmen kuşlara, su samurlarına ev sahipliği yapan, buz gibi sularında balıkların üreme olanağı bulduğu bu muhteşem çaydaki tekne turumuzun ardından  tüm gün Gök Ovanın eşsiz güzellikteki koylarını dolaşacağımız ve denize gireceğimiz tekne turumuzu yaptıktan sonra  otobüsümüze binerek Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.Aşıklar Yolu’na gidiyoruz. Ardindan, Buradan hareketle Yeryüzündeki saklı cennet köşelerden biri olan Yuvarlak çay ‘ a geçiyoruz. Yuvarlak çay özellikle yaz aylarının kavurucu sıcakları arasında nefes alınabilecek ender yerlerden bir tanesi. Buz gibi sulara girmek, çayın akışında sonsuz huzur bulmak, kısacası doğayı kucaklamak isteyenlerin favori mekanıdır. Kayaların arasından çıkıp, gün ışığı ile tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelale etrafında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyun verdiği huzur ile keyifli anlar yaşayacağız, Çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir, yada fotoğraf çektirebilirsiniz. Sonrasinda Dalaman‘a varıp Otelimize yerleşiyoruz. 
5.Gün 21 Ağustos 2020-Cuma / GÖCEK
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Dünyanın en meşhur yat limanlarından olan, Küçük beldemiz Göcek’e geçiyoruz. Göcek’ten Oniki Adalar tekne turuna çıkıyoruz (Ekstra). Tekne turumuzun bitiminde Göcek yat limanı çevresinde bulunan kafeler ve hediyelik eşya dükkanları için serbest zaman veriyor ve ardından otelimize geçiyoruz. 
6.Gün : 22 Ağustos 2020 - Cumartesi 
Otobüsümüze binerek dönüş yolu için hareket ediyoruz. Çorlu’ya varışımızla birlikte bir sonraki turumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız yerlere bırakarak vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL HARCAMALAR
- Ulaşım
- 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
- Rehberlik
- Çevre Gezileri
- Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HARCAMALAR
- Otel harici alınan kahvaltı ve tüm öğle yemekleri
- Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
- Ekstra belirtilen tur ve organizasyonlar

Tur programlarımızdan herhangi birini satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan Tur Kullanım Sözleşmemizi kabul etmiş olur.

Kullanım Sözleşmesi

Türk Lirası Hesabı :

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU BULVAR ŞUBESİ ( 1078 )
Hesap No :
53045121
IBAN :
TR49 0006 7010 0000 0053 0451 21
Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU ŞUBESİ ( 0124 )
Hesap No :
0322283
IBAN :
TR54 0004 6001 2488 8000 3222 83

Euro Hesabı :

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU BULVAR ŞUBESİ ( 1078 )
Hesap No :
54115468
IBAN :
TR84 0006 7010 0000 0054 1154 68
Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU ŞUBESİ ( 0124 )
Hesap No :
0322391
IBAN :
IBAN TR73 0004 6001 2403 6000 3223 91
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden By Samir Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda By Samir Travel'ın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
 • Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım ,konaklama ,çevre gezileri vb .haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Tur programlarımızdan herhangi birini satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan Tur Kullanım Sözleşmemizi kabul etmiş olur.

Kullanım Sözleşmesi

Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar

0 282 654 19 95

Destek ve Rezevasyon Hattı

0 541 324 54 00

Whatsapp Hattımız