×

By Samir Travel

RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL ANTALYA TURU

Yurtiçi Konaklamalı Turlar
 • Gezi Tarihleri

  12 Mayıs 2021 - 16 Mayıs 2021

1.Gün : 12 Mayıs 2021 - Çarşamba
Akşam saatlerinde firmamızın belirlediği noktalardan sizleri alarak hareket ederek yola çıkıyoruz
2.Gün : 13 Mayıs 2021 – Perşembe
Kekova Tekne Turu - Kaş - Kalkan - Kaputaş - Üçağız - Simena - Demre - St. Nicholas (Noel Baba) Kilisesi - Antalya
Sabah tesiste serbest alınan kahvaltı ardından Kalkan, Kaş sahillerini izleyerek Akdeniz’e özgü türkuaz rengini en iyi tanımlayan deniziyle ünlü Kaputaş Plajı’na ulaşıyor ve burada kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Kekova’nın girişi olan Üçağız’a (Teimioussa) doğru yolumuza devam ediyoruz. Masmavi sularda kulaç atabileceğimiz ve tarihi yaşayabileceğimiz bir tekne turu bizleri bekliyor. Kekova tekne turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Yolu olmayan Simena (Kale Köy), Tersane Koyu, Hamidiye Koyu, Kekova Adası ve ll. yüzyılda bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir (Dolichiste) oluyor. Bekçinin Yeri en son durağımız olacak ve buradan çıkışla birlikte teknemiz bizleri ortalama 15 dakika sonrasında kıyıya ulaştırmış oluyor. Kıyıda köylü teyzelerin deniz kabuklarından yapmış olduğu ürünleri görebilmeniz ve alışveriş için kısa bir zaman sonrasında otobüsümüze biniyoruz ve Kale (Demre) istikametine doğru yolumuza devam ediyoruz. Hristiyan dünyası açısından çok önemli bir kutsal mekân olan Noel Baba Kilisesi (St. Nicholas) ise diğer ziyaret noktamız. Rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştireceğimiz Noel Baba Müzesi programımızı sonlandırdıktan sonra Antalya’daki otelimize doğru yol alıyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde otelimize varıyoruz. Akşam yemeği otelimizde. 
3.Gün : 14 Mayıs 2021 – Cuma
Serbest Gün, Dileyen Herkes Keyifli Su Oyunlarının Olduğu RAFTİNG Heyecanına Katılabilirler. 
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından aracımızla hareket ederek Selge Kenti ile Kervan yolunu bağlayan Antik Roma Köprüsü’nün adını verdiği tabiat harikası Köprülü Kanyon’a ulaşıyoruz. Dileyen herkesin rahatlıkla katılabileceği heyecanı yüksek Rafting  macerasını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz. Rafting merkezinde verilen gerekli bilgi (Malzeme tanıtımı ve kullanılması, rafting sırasında uygulanması gereken kurallar vb.) sonrası Rafting macerasını tatmak için botlarımıza binerek Köprülü Kanyon’un buz gibi sularında raftinge başlıyoruz. Tatlı suda yüzme molaları ile birlikte ortalama 3 saat sürecek keyif ardından rafting restoranımızda alacağımız yemeğin ardından arzu edenler fotoğrafları ve video çekimlerini izleyebilirler. Ardından turumuzu sonlandırarak otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
4.Gün : 15 Mayıs 2021 – Cumartesi
Adrasan – Tam gün Suluada Tekne Turu
Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Adrasan’a doğru yolculuğumuza başlayacağız. Adrasan Limanı’a ulaşınca bineceğimiz tur teknemiz manzarası, muhteşem denizi ve Akdeniz fokları ile meşhur bölgede bizlere tam gün deniz keyfi yapacağız. Suluada dahil olmak üzere çevre koylarda verdiğimiz deniz molaları sonrası teknemiz bizleri tekrar karaya ulaştıracak. Ardından turumuzu sonlandırarak otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
5.Gün : 16 Mayıs 2021 – Pazar
Antalya Kale İçi – Düden Şelalesi – Aspendos Antik Kenti ve Anfi Tiyatrosu 
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından son günkü turumuza başlayacağız. Antalya’daki düdenler içinde en ünlülerinde birisi olan Düden Şelalesi ilk durağımız olacak. Burada vereceğimiz yeterli zaman sonrasında ise Ülkemezin en önemli arkeolojik sit alanlarında birisi olan Antik Aspendos Kenti ve ülkemizdeki tek anfi tiyatrosunu ziyaret edeceğiz. Sonrasında ise turumuzu bitirerek dönüş yoluna geçeğiz. Çorlu’ya varışımızla birlikte bir sonraki turumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız yerlere bırakarak vedalaşıyoruz.

İki Kişilik veya Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 1690 TL 
Tek Kişilik Oda Farkı : 400 TL
İki yetişkin yanında 0-6 Yaş Koltuksuz : Ücretsiz
İki yetişkin yanında 0-6 Yaş 1 Çocuk :  890 TL
İki yetişkin yanında 7-12 Yaş 1 Çocuk :  1190 TL
 
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
- Ulaşım
- 3 Gece Y.P Konaklama ( Kahvaltı – Akşam Yemeği )
- Çevre Gezileri
- Rehberlik
- Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Öğle Yemekleri - Otel Harici Alınan Kahvaltı ve Akşam Yemekleri
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Rafting - Tekne Turu ve Ekstra Tur Organizasyonlar

TUR ÖNCESİNDE :
1) Turumuzda tekne turları ve plajlarda serbest yüzme molaları mevcuttur. Bu nedenle tura gelirken plaj malzemelerinizi ( deniz ayakkabısı, plaj terliği, plaj havlusu, kullanılıyorsa gözlük-şnorkel-palet, güneş yağı ) mutlaka yanınızda getiriniz. 
2) Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.
3) Tüm Kültür Turlarında yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. 
4) Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz. 
5) Tur sırasında bol bol fotoğraf ve kayıt imkanı olacaktır. Bu nedenle Fotoğraf makinası, video kayıt cihazı vb. malzemelerle birlikte bu aletlere ait pil ( + yedek pil ), şarj üniteleri, usb bellek kartları vb. malzemeleri yanınıza aldığınızdan emin olun.
6) Tur süresi içinde gidilecek yollar, görülecek yerler, tur yapılacak bölgenin genel özellikleri vb. konularda tura gelmeden önce bilgi sahibi olunuz.

TUR ESNASINDA :
1) Tur sırasında ihtiyacınız olabilecek malzemeleri ( mevsimlik kıyafetler, yedek tişört – çorap vb. ayrı bir sırt çantası, poşet vb. bir şeyin içinde her zaman yanınızda bulundurunuz. 
2) Herhangi bir ihtiyacınızda lütfen rehberinize danışınız ve tavsiye alınız. 
3) Herhangi bir probleminizde ( sağlık, ilaç temini vb. ) lütfen rehberinize bilgi veriniz.
4) Tur esnasında rehberinizin uyarılarını, ören yerlerinde olan uyarı tabelalarında olan uyarı ve dikkat çekilmesi istenilen noktaları lütfen dinleyip okuyunuz.
5) Tur esnasında grup ile toplu olarak yapılan gezi ve aktivitelerde gruptan ayrılmak isteyip, kendiniz vakit geçirmek isterseniz lütfen öncesinde rehberinize bilgi veriniz. 
6) Size dokunduğunu bildiğiniz gıda ve içeceklerden uzak durunuz. 
7) Herhangi birşey satın almadan önce ( yiyecek, içecek, hediyelik eşya vb. ) sipariş vermeden önce lütfen fiyatlarını sorunuz ve alışverişinizi buna göre yapınız.

Tur programlarımızdan herhangi birini satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan Tur Kullanım Sözleşmemizi kabul etmiş olur.

Kullanım Sözleşmesi

Türk Lirası Hesabı :

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU BULVAR ŞUBESİ ( 1078 )
Hesap No :
53045121
IBAN :
TR49 0006 7010 0000 0053 0451 21
Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU ŞUBESİ ( 0124 )
Hesap No :
0322283
IBAN :
TR54 0004 6001 2488 8000 3222 83

Euro Hesabı :

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU BULVAR ŞUBESİ ( 1078 )
Hesap No :
54115468
IBAN :
TR84 0006 7010 0000 0054 1154 68
Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU ŞUBESİ ( 0124 )
Hesap No :
0322391
IBAN :
IBAN TR73 0004 6001 2403 6000 3223 91
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden By Samir Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda By Samir Travel'ın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
 • Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım ,konaklama ,çevre gezileri vb .haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Tur programlarımızdan herhangi birini satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan Tur Kullanım Sözleşmemizi kabul etmiş olur.

Kullanım Sözleşmesi

Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar

0 282 654 19 95

Destek ve Rezevasyon Hattı

0 541 324 54 00

Whatsapp Hattımız