×

Samir Travel

Isparta Gül Hasadı - Göller Bölgesi ve Sagalossos

Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
 • Gezi Tarihleri

  17 Mayıs 2019 - 19 Mayıs 2019

1 GÜN : 17 Haziran 2019 Cuma
Sizleri akşam saatlerinde otobüsümüzle firmamızın belirlediği yerlerden alarak yola çıkıyoruz. 

2 GÜN :18 Haziran 2019 Cumartesi
Sabah saatlerinde Eğridir’e varıyor ve  ( Ekstra ) alacağımız kahvaltının ardından Eğridir merkeze hareket ediyoruz, sırası ile Hızırbey ( Ulu Cami) , Dündarbey Medresesi ve Eğridir Kalesini gördükten sonra Yeşil Ada ve Can Adalarını görme imkanı buluyoruz , ardından Eğridir Gölünün eşsiz manzarasını fotoğrafladıktan sonra Isparta’nın Gül Kenti Güney Kent beldesine doğru hareket ediyoruz. Burada çıplak elle gül hasadının keyfine varıyoruz ve Bu güzel ve renkli manzarada bol bol fotoğraf çekme imkanına sahip olacağız. Keyifli hasat zamanının ardından Gül Evi ve Yunus Emre Evini gezip alış veriş için serbest zaman veriyoruz. Bu esnada Güneykentli hanımların el emeği ile hazırladıkları hediyelik eşyalar ile gül şurubu, gül reçeli, gül kremi, gül yağı gül yağından satın alabilirsiniz. Güneykent turumuzun ardından tabiat ile iç içe, kendine has kokusu, lezzetleri , gölü ve birçok tarihi köşesi ile rağbet gören Şirin mi Şirin Burdur’a geçiyoruz.  Zengin buluntuları ile güzel bir müze olan Arkeoloji Müzesini ziyaret ediyoruz. Burdur saat kulesi gördükten sonra Hotelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği hotelimizde. 

3 GÜN : 19 Haziran 2019 Pazar
Hotelde  alacağımız kahvaltının ardından Burdur Gölü’nün eşliğinde Türkiye’nin Maldivler’i olarak bilinen 1989 yılından beri birinci derece doğal sit alanı olarak korunmakta olan Türkiye’nin en derin Dünyanın en berrak göllerinden biri olan Salda Gölüne varıyoruz.  Beyaz ve temiz kumsalı ile mavinin tüm tonlarını içinde barındıran, huzur verici bir ortamda ve tertemiz havada fotoğraflarımızı çekerek Bu eşsiz manzaranın tadını çıkartıyor ve Ağlasun üzerinden, yemyeşil bir ovanın devamında Sagalassos Antik Kenti bizi karşılıyor. Son yıllarda yapılan yenileme çalışmaları ile her geçen gün yeni görüntülere kavuşan bu güzel ören yerini geziyoruz. MS 161-180 yılları arasında Roma İmparatoru Marcus Aurelius zamanında yapılmış olan Antoninler Çeşmesi’nin hala akan suyundan içerek hoş bir duygu yaşayacaksınız,  9000 kişilik Tiyatrosu ve kendine özgü kaya mezarları ile Antik kent ziyaretimizi tamamlıyor. Isparta merkeze doğru hareket ediyoruz. Isparta merkezde sırası ile Isparta’ya gülü getiren Gülcü İsmail Efendi Heykeli, Süleyman Demirel Heykeli ve Gül Heykelini fotoğrafladıktan sonra Mimar Sinan Camii ve Halı ve Kilim müzesini ziyaret ediyor ve Rehberimizin belirlediği saatte toplanarak Çorlu’ya doğru harekete geçiyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir daha ki Tur Organizasyonun da görüşmek dileğiyle sizleri aldığımız noktalara bırakarak veda ediyoruz.   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- Ulaşım 
- Araç İçi İkramlar 
- Çevre Gezileri
- 1 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama 
- Rehberlik
- Seyehat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Hotel harici alınan Kahvaltı ve Yemekler
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirlenen Organizasyonlar

FİYATLAR:
2 ve 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı: 400 ₺

Türk Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
53045121
Şube Adı :
TR49 0006 7010 0000 0053 0451 21

Euro Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
54115468
Şube Adı :
TR84 0006 7010 0000 0054 1154 68
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden By Samir Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda By Samir Travel'ın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım ,konaklama ,çevre gezileri vb .haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Müşteri Hizmetleri

7 Gün / 08:30 - 21:00

0 282 654 19 95

Destek ve Rezevasyon Hattı

0 541 324 54 00

Whatsapp Hattımız